logo

trezorové zámky

Trezorové zámky mají svou jasnou primární funkci. Mají zabránit vstupu do trezoru. Jsou ale ještě další nadstandardní služby, které mohou zámky nabídnout. V dnešní době umí trezorové zámky povolit přístup více zaměstnancům, pamatují si kdo a kdy vstoupil, umí vyvolat tichý alarm a také mají funkce časového zpoždění. Samotné programování je na straně klienta. Nepotřebujete k tomu další zařízení ani software. Je to uživatelské.


Zámek na klíč
s časovým zpožděním

Zajímavá ochrana proti rychlému přepadení nabízí také trezorové klíče. Trezorový zámek na klíč může také nabídnout funkci časového zpoždění. Splňují požadavky na časový přístup i pro klienty, kteří trvají na použití klíčů. Funguje to tak, že vložíte do zámku klíč, pootočíte s ním. Tím se aktivuje časové zpoždění. Klíč si vezmete k sobě a čeká se nastavenou dobu. Po uplynutí doby se odemkne klíčem a otevře trezor.

Časové zpoždění zámek na klíč

82111
Varios TD-LED

Varios TD časový zámek na klíč

82161
Varios TD-LCD

Zámek na klíč Novum TD s časovým zpožděním

85074
Novum TD

Elektronický zámek
s časovým zpožděním

U elektronického zámku si pomocí klávesnice nastavíte časové zpoždění na požadovanou dobu. Obvykle 1 až 99 minut. Otevření trezoru potom nejde tak rychle. Například pokladní v podniku zadá správnou kombinaci, ale trezor se ještě neotevře. Po uplynutí nastavené doby zadáte znovu správnou kombinaci a otevřete. Zabrání to rychlému otevření trezoru a tak vykradení.

Dva uživatelé

Přijde ředitel a svým tajným kódem trezor odemkne ihned. Sekretářka svým tajným kódem spustí časové zpoždění a do trezoru se dostane až po jeho uplynutí. Ředitel má nadřazený kód, kterým může druhý kód pozastavit (když je sekretářka na dovolené) nebo úplně smazat.


©JINOVA ČESKÉ TREZORY s.r.o. 1968-2020.